logo

Informační systém MAXIM

Nezávazná poptávka | Kontaktujte nás 602 752 140

Výhody systému

  • Intuitivní ovládání
  • Snadná použitelnost
  • Přizpůsobení Vašim potřebám
  • Připraveni na změny

Více informací

Rychlý kontakt

K.A.P.
Lazecká 70a, Olomouc 772 00
tel. 602 752 140
tel. 608 974 651
e-mail: serviskapsw.cz

Maxim Podpora prodeje

MaximPODPORAPRODEJEaPro dlouhodobé a úspěšné používání informačního systému nestačí jen zapisovat nové informace a ty následně vyhodnocovat. Je třeba být blízko zákazníkovi a snadno a vhodným způsobem s ním komunikovat.

Proto program nabízí množství podpůrných modulů, které v různých úrovních usnadňují práci související se zákazníky.

Mezi typické nástroje patří objednávkový systém pro obchodní zástupce používající notebooky či PDA. V terénu jsou dostupné všechny potřebné informace, které obchodní zástupce potřebuje pro kvalifikované dohodnutí objednávky či cenové nabídky. Lze například pracovat s aktuální nabídkou zboží, individuálními či akčními cenami, oblíbenými či zalistovanými položkami nebo aktuální evidencí nezaplacených faktur.

Objednávkový systém může být propojen a synchronizován s Maxim CRM či Manažerským IS. Systém je připraven na různé režimy komunikace (vzdálený přístup, VPN, offline provoz s automatickou synchronizací).

Pro zákazníky je připravena objednávková aplikace, která jednoduchým způsobem zpřístupní vaši nabídku a umožní rychlé a přehledné zapsání objednávky s množstvím doprovodných informací a snadným odesláním objednávky. Program také podporuje komunikaci s internetovými obchody včetně přípravy ceníků a obrázků pro e-shop.

Firmy, které zákazníkům rozváží zboží, ocení aplikaci Maxim Průvodky, s jejíž pomocí mohou řidiči vybavení mobilním zařízením zpracovávat u zákazníka činnosti spojené s výdejem zboží a data od řidiče jsou pohodlně a rychle zpracována na centrále.