logo

Informační systém MAXIM

Nezávazná poptávka | Kontaktujte nás 602 752 140

Výhody systému

  • Intuitivní ovládání
  • Snadná použitelnost
  • Přizpůsobení Vašim potřebám
  • Připraveni na změny

Více informací

Rychlý kontakt

K.A.P.
Lazecká 70a, Olomouc 772 00
tel. 602 752 140
tel. 608 974 651
e-mail: serviskapsw.cz

Maxim MIS

MaximMISa Informační systém ve všech svých modulech poskytuje množství informací, přehledů či sestav, které lze použít pro běžnou denní práci. Pomocí Manažerského informačního systému můžete získat celkový rozhled nad celou firemní databází.

K dispozici tak máte komplexní nástroj pro analýzu dat, vzájemná srovnání údajů použitelných pro zhodnocení dosavadních dosažených výsledků a důležitých pro směrování dalšího vývoje.

Data mohou být prezentována různými způsoby v různých úrovních podrobností. Zdrojem těchto analýz mohou být data z libovolného modulu IS Maxim nebo i z jiného externího zdroje.

Manažerský IS může být integrován do ostatních modulů IS (typicky do Maxim Sklad, Maxim Finance či Maxim CRM).

Data mohou být prezentována ve formě kontingenčních tabulek, grafů, tabulek MS Excel, reportů apod. Můžete tak snadno porovnávat a kombinovat například údaje za období, zákazníky, skupiny zboží, obchodní zástupce, typy dokladů, střediska atp. a vyhodnocovat obrat, zisk, dosažené procento marže, pohyb v tunách či jiných jednotkách.

Vše je k dispozici mnohem rychleji a přehledněji, než je možné zjistit standardními sestavami a přehledy.

Přístup k informacím je možné řídit přístupovými právy. Každý uživatel si může připravit vlastní varianty analýz dle individuálních potřeb. Pro zkušenější uživatele je nachystaná také varianta manažerského systému plně provozovaná v prostředí MS Excel s možností zpracování dat v offline režimu (např. na notebooku).