logo

Informační systém MAXIM

Nezávazná poptávka | Kontaktujte nás 602 752 140

Výhody systému

  • Intuitivní ovládání
  • Snadná použitelnost
  • Přizpůsobení Vašim potřebám
  • Připraveni na změny

Více informací

Rychlý kontakt

K.A.P.
Lazecká 70a, Olomouc 772 00
tel. 602 752 140
tel. 608 974 651
e-mail: serviskapsw.cz

Společnost K.A.P.

Historie

K.A.P. se již od počátku zabývá vytvářením a implementací ekonomických informačních systémů. První aplikací byl v roce 1990 systém pro prodejny stavebního materiálu, který v sobě spojoval funkce klasického vedení skladu a prodeje. S narůstajícími potřebami uživatelů byly do programu přidávány další schopnosti. Dnes je tento systém distribuován jako program Sklad ve verzi 6.2 a je součástí ekonomického systému MAXIM. Dalším mezníkem byla aplikace Účto. Díky hlubokým integračním vazbám na Sklad byl položen základ komplexního informačního systému MAXIM.

Další naší činností je vytváření aplikačního programového vybavení na zakázku. Máme zkušenosti z oblasti hromadného zpracování dat, programování jednočipových počítačů, řízení technologických procesů. Naše programy pracují v oblastech ekonomiky a prodeje, potravinářské výroby, městské hromadné dopravy, marketingu apod.

Současnost

V současné době klademe nejvyšší důraz na další rozvoj ekonomického informačního systému MAXIM a pokrývání potřeb našich zákazníků. Neustále se snažíme přinášet nové funkčnosti a nové produkty. Zkušenosti ze zavádění a provozování informačních systémů nám dovolují poskytovat i poradenské a konzultační služby. Snažíme se našim zákazníkům pomáhat získávat a používat informace zpracovávané výpočetní technikou pro rozhodování a řízení chodu firmy. Naším cílem je spokojený a úspěšný zákazník.

Budoucnost

V nejbližší době dokončujeme další aplikace určené pro práci v prostředí Windows. Jejich základní společnou vlastností je zachování integračních vazeb na již provozované aplikace, především na jednotlivé součásti systému MAXIM. Funkční verze vybraných aplikací již můžete vyzkoušet a reálně používat. Připravujeme také další rozšiřování funkčnosti našich aplikací včetně vylepšování designu, abychom i nadále mohli reagovat na požadavky zákazníků stejně uspěšně, jako doposud.